>> Kolejny miesiąc – kolejne zadanie dodatkowe! Podziel się z nami swoim wesołym wspomnieniem!

Klub Farmaceuty to wiele różnorodnych aktywności i okazji do zaprezentowania zarówno swojej wiedzy, doświadczenia zawodowego ale również rozrywka i zadania wymagające kreatywności!

W każdym miesiącu trwania Klubu na jego uczestników czeka tzw. zadanie dodatkowe.

W czasie wakacji było to zadanie fotograficzne, którego zwycięzców poznamy niebawem. We wrześniu jest to zadanie nawiązujące do zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Aptekarza!

Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi wesołymi wspomnieniami!
Regulamin i informacje dotyczące zadania dodatkowego znajdziecie w zakładce „Aktywności Dodatkowe” znajdującej się w „Strefie dla zalogowanych Członków Klubu”.

Zapraszamy i z niecierpliwością czekamy na Wasze historie!

>> Rozpoczynamy zapisy do Klubu Farmaceuty! 

28 lipca 2021 roku rozpoczęliśmy I etap zapisów do Klubu Farmaceuty. Z uwagi na to, że Inicjatywa stanowi przedłużenie i rozbudowę Programu Jubileuszowego realizowanego w ramach 30-lecia istnienia Polskiej Grupy Farmaceutycznej, do udziału w niej, w pierwszej kolejności zaprosiliśmy Właścicieli Aptek, Farmaceutów oraz Techników Farmaceutycznych uczestniczących w Programie Jubileuszowym.

Na dobry początek i dodatkową zachętę dla wszystkich, którzy zdecydują się dołączyć do Klubu Farmaceuty do dn. 16.08.2021 i zarejestrują się na stronie www.klubfarmaceuty.pl przygotowaliśmy pakiet 30 punktów powitalnych.

W II etapie zapisów, który rozpoczniemy w dn. 11.08.2021 roku do rejestracji zaprosimy już wszystkich chętnych Właścicieli Aptek, Farmaceutów oraz Techników Farmaceutycznych. Jeśli dołączą do nas do dn. 12.09.2021 otrzymają 20 punktów powitalnych.

13.09.2021 rozpoczniemy III etap rejestracji, który będzie już rozwiązaniem standardowym. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji w Klubie po tym terminie będą mogły liczyć na 10 punktów powitalnych.

Zapraszamy do Klubu Farmaceuty!

 >> Klub Farmaceuty elementem idei e-PGF!

23 czerwca 2021 roku, podczas Konferencji „Hello Future” Polska Grupa Farmaceutyczna zaprezentowała ideę e-PGF rozumianą jako pakiet usług, narzędzi i możliwości oferowanych przez PGF dla Klienta.

Wartościami e-PGF są innowacyjność, nowoczesność, e-commerce, digital, doskonałość operacyjna, skoncentrowanie na Farmaceucie i jego potrzebach.

Elementami e-PGF, które zostały zaprezentowane w ramach pierwszego etapu wdrożenia nowej idei, są m.in. elektroniczne narzędzia – Asystent Farmaceuty, Mobilny Asystent Farmaceuty, e-PGF porada farmaceutyczna; zmieniona formuła Programu Partnerskiego, rozumiana jako e-PGF Pakiet Usług; Uniwersytet e-PGF; KOOL oraz lekolepki; Rada Farmaceutów czy Klub Farmaceuty, który właśnie rozpoczyna swoją działalność!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z video przybliżającym sam Klub Farmaceuty, oraz całokształt idei e-PGF: