Aktualności

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o wynikach konkursu "Nareszcie wiosna!" Dziękujemy wszystkim Państwu za przesłanie prac konkursowych i tak liczny udział w konkursie.

Doceniając wkład pracy i zaangażowanie, Jury postanowiło przyznać wszystkim Członkom Klubu Farmaceuty, którzy wzięli udział w konkursie "Magia świąt w mojej aptece" 15 punktów. Punkty zostały dopisane do kont członkowskich.

Decyzja o wyborze zwycięzców, nie należała do najłatwiejszych ale po burzliwych obradach, Jury postanowiło przyznać:

 • pierwsze miejsce i 100 punktów w Klubie Farmaceuty Pani Ewelinie Wilk.
 • drugie miejsce i 75 punktów w Klubie Farmaceuty Pani Agnieszce Ernt.
 • trzecie miejsce i po 50 punktów w Klubie Farmaceuty ex aequo Paniom Annie Brzezickiej, Annie Chojnacki oraz Annie Górskiej.

Jury zdecydowało się również przyznać wyróżnienia w postaci 20 punktów w Klubie Farmaceuty dla:

 • Grażyny Spirkowicz
 • Nikoli Skarbowskiej
 • Magdaleny Putkowskiej
 • Beaty Gąsikiewicz
 • Katarzyny Borzewskiej
 • Ilony Otłowskiej
 • Edyty Sochy
 • Elżbiety Pęczkowskiej
 • Izabezli Kocik
 • Małgorzaty Piesik-Olejniczak
 • Eweliny Haryńskiej
 • Justyny Mnich-Łapińskiej
 • Małgorzaty Branickiej
 • Anny Pruś
 • Magdaleny Pawalec
 • Moniki Maksymiuk
 • Anety Karwowskiej

Raz jeszcze dziękujemy za udział!


Nareszcie wiosna! Kolejne zadanie dodatkowe.
Podziel się z nami swoim wiosennym humorem. Klub Farmaceuty to wiele różnorodnych aktywności i okazji do zaprezentowania zarówno swojej wiedzy, doświadczenia zawodowego ale również rozrywka i zadania wymagające kreatywności!
Tym razem proponujemy zabawę z okazji nadejścia wiosny! Zachęcamy do podzielania się z nami zdjęciami, które pokażą Państwa wiosenny humor. Kreatywność mile widziana a kto wie, być może Państwa zaangażowanie zainspirują pozostałych? Regulamin i informacje dotyczące zadania dodatkowego znajdziecie w zakładce „Aktywności Dodatkowe” znajdującej się w „Strefie dla zalogowanych Członków Klubu”.
Szanowni Państwo, Członkowie Klubu Farmaceuty.
Wszyscy obserwujemy dramatyczną sytuację w Ukrainie i dramat humanitarny jej obywateli. W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować Państwu akcję pomocową "Solidarni z Ukrainą" w ramach Klubu Farmaceuty.
W Katalogu Nagród znajdą Państwo zakładkę "Solidarni z Ukrainą" a w niej pakiet 5 punktów, którego dowolną wielokrotność mogą Państwo przeznaczyć na naszą akcję pomocową. My, jako Polska Grupa Farmaceutyczna, przekazane przez Państwa punkty zamienimy na złotówki i dodatkowo dodamy ich równowartość w produktach Marek Aptecznych (Bonatium, Heltiso, Novativ).
Mamy nadzieję, że razem dołożymy cegiełkę do pomocy naszym Sąsiadom.
Zaczynamy już dziś!

Drodzy Klubowicze!  Wraz z Teatrem Fundacji Kamila Maćkowiaka przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę - Członkowie Klubu Farmaceuty mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na spektakle w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka już prawie od dekady istnieje na kulturalnej mapie Łodzi. Oprócz nagród na festiwalach teatralnych oraz pozytywnych recenzji krytyków Teatr Kamila Maćkowiaka zyskał to, co najważniejsze - wierną, oddaną publiczność i sympatię łodzian.

Specjalnie dla Członków Klubu Farmaceuty, Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka przygotował zniżkę 20% na lutowe przedstawienia:

•              „Śmierć i dziewczyna” 23.02.2022 (środa) godz. 19:00

•              „Śmierć i dziewczyna” 24.02.2022 (czwartek) godz. 19:00

•              „Idiota” 27.02.2022 (niedziela) godz. 16:00

•              „Idiota” 27.02.2022 (niedziela) godz. 19:00

Aby skorzystać z rabatu, podczas rezerwacji biletów na stronie www.fundacjamackowiaka.org należy wpisać kod PGF20%LUTY i zatwierdzić. Cena wybranych biletów zostanie automatycznie obniżona.

Jeśli ktoś z Państwa nie może wziąć udziału w lutowych pokazach - nic straconego. Marzec to 15% zniżki:

•              „Diva Show” 4.03.2022 (piątek) godz. 19:00

•              „Diva Show” 5.03.2022 (sobota) godz. 19:00

•              „Diva Show” 6.03.2022 (niedziela)godz. 19:00

•              „Idiota” 14.03.2022 (poniedziałek) godz. 19:00

•              „Idiota” 15.03.2022 (wtorek) godz. 19:00

•              „Wigilia” 26.03.2022 (sobota) godz. 19:00

•              „Wigilia” 27.03.2022 (niedziela) godz. 19:00

•              „Zombi” 31.03.2022 (czwartek) godz. 19:00

Aby skorzystać z rabatu, podczas rezerwacji biletów na stronie www.fundacjamackowiaka.org należy wpisać kod PGF15%MARZEC i zatwierdzić. Cena wybranych biletów zostanie automatycznie obniżona.

Więcej o spektaklach znajdziecie Państwo na stronie Fundacji Kamila Maćkowiaka:

„Śmierć i dziewczyna” (nagrodzonym Wiosłem Kultury 2020 za najlepsze wydarzenie roku)www.fundacjamackowiaka.org/spektakle/smierc-i-dziewczyna/

„Idiota” www.fundacjamackowiaka.org/idiota-2/

"Diva Show" www.fundacjamackowiaka.org/diva-show/

"Wigilia" www.fundacjamackowiaka.org/wigilia-2/

"Zombie" www.fundacjamackowiaka.org/zombi-2/

W razie pytań lub wątpliwości co do rezerwacji biletów z rabatem, pracownicy Fundacji są do Państwa dyspozycji pod nr tel. 794 460 500 oraz adresem e-mail: bilety@fundacjamackowiaka.org

Szanowni Państwo!
Jest nam niezmiernie miło poinformować o wynikach konkursu "Magia świąt w mojej aptece" Dziękujemy wszystkim Państwu za przesłanie prac konkursowych i tak liczny udział w konkursie.
Decyzja, nie należała do najłatwiejszych ale po burzliwych obradach, Jury postanowiło przyznać:
- pierwsze miejsce i 100 punktów w Klubie Farmaceuty Pani Annie Tomali.
- drugie miejsce i 75 punktów w Klubie Farmaceuty Pani Aleksandrze Moszyńskiej.
- trzecie miejsce i po 50 punktów w Klubie Farmaceuty ex aequo Paniom Magdalenie Pawelec i Annie Siwiec.
Doceniając wkład pracy i zaangażowanie, Jury postanowiło przyznać wszystkim Członkom Klubu Farmaceuty, którzy wzięli udział w konkursie "Magia świąt w mojej aptece" 15 punktów. Punkty zostały dopisane do kont członkowskich.
Raz jeszcze dziękujemy za udział!
Zapraszamy do udziału w badaniu satysfakcji dotyczącego działań realizowanych w ramach Uniwersytetu e-PGF. Państwa opinia pomoże nam w tworzeniu i realizacji kolejnych inicjatyw, działań i aktywności. Członkowie Klubu Farmaceuty, którzy Wypełnią ankietę, otrzymają 2 dodatkowe punkty!
Poczujmy Magię Świąt! – kolejne zadanie dodatkowe! Podziel się z nami świątecznym nastrojem panującym w Twojej aptece! Grudzień to jeden z najbardziej magicznych miesięcy w roku. Wszystko za sprawą… Świąt Bożego Narodzenia! W ramach grudniowej aktywności dodatkowej chcemy odwiedzić Wasze apteki i zobaczyć, w jaki sposób wraz ze swoimi Koleżankami i Kolegami dbacie o świąteczną atmosferę! Zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami. Kto wie, być może Wasze zaangażowanie i kreatywność zainspirują pozostałych? Jesteśmy przekonani, że otrzymamy wspaniałe zdjęcia, które wprowadzą nas w świąteczną atmosferę! Tradycyjnie Regulamin i informacje dotyczące zadania dodatkowego znajdziecie w zakładce „Aktywności Dodatkowe” znajdującej się w „Strefie dla zalogowanych Członków Klubu”. Zapraszamy i z niecierpliwością czekamy na Wasze świąteczne zdjęcia życząc przy okazji Wam, Waszym zespołom aptecznym oraz najbliższym wszystkiego dobrego!
Kolejny miesiąc – kolejne zadanie dodatkowe! Podziel się z nami swoim wesołym wspomnieniem! Klub Farmaceuty to wiele różnorodnych aktywności i okazji do zaprezentowania zarówno swojej wiedzy, doświadczenia zawodowego ale również rozrywka i zadania wymagające kreatywności! W każdym miesiącu trwania Klubu na jego uczestników czeka tzw. zadanie dodatkowe. W czasie wakacji było to zadanie fotograficzne, którego zwycięzców poznamy niebawem. We wrześniu jest to zadanie nawiązujące do zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Aptekarza! Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi wesołymi wspomnieniami! Regulamin i informacje dotyczące zadania dodatkowego znajdziecie w zakładce „Aktywności Dodatkowe” znajdującej się w „Strefie dla zalogowanych Członków Klubu”.
Rozpoczynamy zapisy do Klubu Farmaceuty! 28 lipca 2021 roku rozpoczęliśmy I etap zapisów do Klubu Farmaceuty. Z uwagi na to, że Inicjatywa stanowi przedłużenie i rozbudowę Programu Jubileuszowego realizowanego w ramach 30-lecia istnienia Polskiej Grupy Farmaceutycznej, do udziału w niej, w pierwszej kolejności zaprosiliśmy Właścicieli Aptek, Farmaceutów oraz Techników Farmaceutycznych uczestniczących w Programie Jubileuszowym. Na dobry początek i dodatkową zachętę dla wszystkich, którzy zdecydują się dołączyć do Klubu Farmaceuty do dn. 16.08.2021 i zarejestrują się na stronie www.klubfarmaceuty.pl przygotowaliśmy pakiet 30 punktów powitalnych. W II etapie zapisów, który rozpoczniemy w dn. 11.08.2021 roku do rejestracji zaprosimy już wszystkich chętnych Właścicieli Aptek, Farmaceutów oraz Techników Farmaceutycznych. Jeśli dołączą do nas do dn. 12.09.2021 otrzymają 20 punktów powitalnych. 13.09.2021 rozpoczniemy III etap rejestracji, który będzie już rozwiązaniem standardowym. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji w Klubie po tym terminie będą mogły liczyć na 10 punktów powitalnych. Zapraszamy do Klubu Farmaceuty!
Klub Farmaceuty elementem idei e-PGF! 23 czerwca 2021 roku, podczas Konferencji „Hello Future” Polska Grupa Farmaceutyczna zaprezentowała ideę e-PGF rozumianą jako pakiet usług, narzędzi i możliwości oferowanych przez PGF dla Klienta. Wartościami e-PGF są innowacyjność, nowoczesność, e-commerce, digital, doskonałość operacyjna, skoncentrowanie na Farmaceucie i jego potrzebach. Elementami e-PGF, które zostały zaprezentowane w ramach pierwszego etapu wdrożenia nowej idei, są m.in. elektroniczne narzędzia – Asystent Farmaceuty, Mobilny Asystent Farmaceuty, e-PGF porada farmaceutyczna; zmieniona formuła Programu Partnerskiego, rozumiana jako e-PGF Pakiet Usług; Uniwersytet e-PGF; KOOL oraz lekolepki; Rada Farmaceutów czy Klub Farmaceuty, który właśnie rozpoczyna swoją działalność!


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z video przybliżającym sam Klub Farmaceuty, oraz całokształt idei e-PGF: